KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144409
nr 1614 4409
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Marin. Olja på duk, 38x51, oramad slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:17:07
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr